«А Дніпро віддамо Аргентині»: російський дипломат замахнувся на частину міст України

Завкафедрою міжнародних відносин і дипломатії Московського гуманітарного університету Микола Платошкін запропонував Росії окупувати Одесу, Київ і Харків, а ще частину українських міст «віддати» іншим країнам.

Так російський дипломат відреагував на заклик президента України Петра Порошенка до ЄС взяти на себе конкретну відповідальність за Донбасу. В ефірі передачі «Время покажет» на «Первом канале» Платошкін пригрозив очистити Україну від «бандерівської гидоти» і повторив кремлівський штамп про «братські народи» (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Краматорськ був німецьким з 1941 по 1943 рік. Це сумний період для України… Я вважаю, що Херсон потрібно віддати Бразилії, Дніпропетровськ (Дніпро. — Ред.) — Аргентині. А ми візьмемо Одесу, Київ, Харків. Відновимо, будь здоров! І очистимо від бандерівської гидоти, як це сталося після 1945 року. А Волноваха залишиться в резервації. Якщо якась сволота в своїх бандерівських схронах пересиділа повоєнний час, так ми це виправимо. Шухевич теж сміявся, поки його не наздогнала чекістська куля», — замарив російський дипломат.

«Шухевич, перед тим, як його наздогнала чекістська куля, їздив до Криму під чужим прізвищем лікуватися від туберкульозу, який він здобув, сидячи в бандерівському бункері. У наш, радянський, Крим, який був нашим і завжди буде. Возз’єднання України з Росією теж відбудеться!» — додав Платошкін.

error: Content is protected !!