А найкращі сини та доньки України гинуть на Сході! Донька Петра Порошенка знялася у російському серіалі про поліцію, а син привселюдно світив оголеним торсом

В очах більшості українців Петро Порошенко – ідеальний тато і сім’янин, от тільки, напевно, через свою політичну діяльність і бізнес він не завжди може простежити за поведінкою дітей. Як пише Politikan, звичайно, що увага преси постійно прикута до всіх рідних президента, тому їм варто було б бути максимально обережними зі своїми витівками, передає Корупція.Інфо.

А ви знаєте, що донька Порошенка Євгенія має акторський талант і вже дебютувала у зйомках серіалу? І зовсім не українського для підняття духу співвітчизників, а в російському серіалі про поліцію. Марина Порошенко сама зізналася, що їхня донька отримала невеличку роль в серіалі «Повернення Мухтара».

Зйомки проходили в 2012 році, коли Євгенії Порошенко було 12 років. Дівчинка з’явилася у 8 серії 8 сезону «У пошуках Герцога», з’явившись в кадрі всього на кілька хвилин в середині (дивитися з 17:38) і в кінці серії (дивитися з 44:00). Хоч роль і епізодична, але, як кажуть, участь приймала…

 

 

А от світлина Михайла Порошенка, який навчається в «Конкорд коледжі» так взагалі не залишила нікого байдужим. У Мережі з’явилося фото хлопця, на якому він позує разом із своїми друзями з коледжу. І чомусь у Михайла розщіпнута сорочка аж донизу. Ну не пасує сину президента показувати свій оголений торс!

 

Джерело

error: Content is protected !!