Час настав! Стало відомо про джерело яке надало журналістам інформацію про розкрадання в армії

Напевно прийшов час розповісти про неназване джерело, яке надало журналістам гучну інформацію з матеріалів кримінального провадження про корупцію в концерні «Укроборонпром».

В січні-лютому 2017 року обшуки у фігурантів, а саме у Андрія Рогози, Віталія Жукова та, згодом, і в самого Ігора Гладковського проводила військова прокуратура України за особистою вказівкою Анатолія Матіоса.

Перед тим, як проводити обшук у сина Гладковського, Матіос отримав на це особистий дозвіл у президента. З яких саме причин #Порошенко дав зелене світло на обшук у родини свого близького друга — мені достеменно невідомо. Але відомо точно, що в той же день після обшуку старі друзі та бізнес-партнери вечеряли разом і зрештою конфлікт було вичерпано, а Матіосу була дана вказівка знищити усі знайдені докази корупції.

Толя-тепловізор сказав «Буде зроблено, Петро Олексійович!» — але телефони поклав у свій сейф та почав спостерігати за рейтингами як кандидатів у президенти, так і діючого ПОПа, очікуючи слушного моменту для політичних торгів.

І восени Матіос вирішив, що такий момент настав, адже рейтинг Юлі стрімко зростав і дорівнював 21%, а діючого очільника держави — занепадав на рівні 8-9%. Матіос був упевнений, що саме ЮВТ стане наступним президентом і гра розпочалась.

Внаслідок певних домовленостей із Юлією #Тимошенко восени минулого року #Матіос передав старанно виокремлену частину інформації Авакову, який, в свою чергу, через Антона #Геращенко надіслав її журналістам, яким лишалося змонтувати діалоги і за місяць до виборів випустити цей потужний компромат в ефір.

Єдине, чого «тепловізор» не врахував восени, що навесні розклад по рейтингах може бути геть непередбачуваний. І наразі воно не знає, куди ж подіти ті кляті телефони — хоч би у річці їх втопити, чи може вже час самому там втопитися, доки не сталося прикре самогубство із двома пострілами в голову «а-ля Кравченко».

І наразі можно з упевненістю сказати лише одне — за будь-якого президента (окрім ЮВТ) Матіос буде нести персональну відповідальність за те, що протягом двох років саботував розслідування мільйонних корупційних схем в оборонному секторі і закривав очі на злочинну діяльність друзів Порошенка. Якщо ж не приведи Боже президентом лишиться Педро, то той точно знайде спосіб помститися запроданцю, який мало не вибив з під нього президентське крісло.

error: Content is protected !!