Десь на передовій Донбасу розвідники однієї з піхотних бригад чистять кулемет

Повернись живим

Десь на передовій Донбасу розвідники однієї з піхотних бригад чистять кулемет. Спочатку вони розбирають зброю, що важить близько 60 кілограм, а потім з особливою обережністю протирають ганчіркою кожну з її деталей.

Кулемет «Утьос», який ви бачите на фото, це – трофей. У 2014 році захисники України відбили його у бойовиків в районі Донецького аеропорту. Хто бував під обстрілами – знає, як сильно може «кошмарити» кулемет. Ті, хто воював, на власному прикладі знають, або ж точно здогадуються, яке задоволення працювати по ворогу його ж зброєю російського виробництва.

Нині хлібне перемир’я і наші бійці, попри численні провокації, дотримуються режиму тиші. В разі спроб прориву ворожих диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) – армійці залюбки застосують проти російських найманців їх же кулемет «Утьос».

За даними нашої розвідки, терористи посилюють власні позиції людьми та технікою. На днях в районі Кримського ворожа ДРГ здійснила спробу прориву: попри нерівні сили, захисники України утримали позицію. На жаль, двоє наших бійців загинули і ще двоє отримали поранення.

error: Content is protected !!