«Доброго вечора! Дозвольте відірвати вас на хвилинку…», — Притула звернувся до українців

Сергій Притула

Доброго вечора!

Дозвольте відірвати вас на хвилинку і відзвітувати про чергові витрати коштів на підтримку наших захисників. Десь є підтвердження у вигляді фото, десь (по дрібніших витратах) попрошу повірити на слово.
Армія в листопаді:

16 000 грн – ремонт трьох автівок бійців ССО у Краматорську.

17 000 грн – придбання двох підвісів на великі квадрокоптери для доставки «подарунків» безпосередньо на позиції ворога включно з «привітом» для бронетехніки. Відфоткаю по факту встановлення на коптери.

25 000 грн – щомісячний транш/оплата набоїв для снайперів навчального центру ССО під Кременчуком (як завжди транш відбувся через Льошу Сіхарулідзе з Народного Тилу, який контролює цей напрямок).

30 645 грн – щомісячний транш/оплата пального (500 літрів дизеля і 500 літрів 92-го) для парамедиків «Ангели Тайри» під Маріуполем. Фото додається.

52 000 грн – оплата 250 набоїв (308) і 250 набоїв (338) снайперам тернопільської «Альфи». Фото додається.

4500 $ — оплата модифікованого тепловізора «TMR-55» для 131 окремого батальйону розвідки. На фото там де два відкритих кейси. Справа. Передам післязавтра.

5000 $ — оплата тепловізійного прицілу ARCHER TSA 5 для взводу снайперів 56 ОМПБр. На фото з відкритими кейсами зліва. І вже встановлений на снайперську гвинтівку на фото з двома снайперами. У другого снайпера на гвинтівці тепловізійний приціл Archer TSA-9. Теж придбаний нами місяць тому за 9500$, згадував про нього у попередньому звіті. Обидва приціли вже на позиціях і працюють.

5140 $ — оплата двох тепловізорів Pulsar Helion XQ50 для все тих же снайперів 56 бригади. За півтора місяці цим снайперам ми прикупили 2 приціли і два тєпліка на суму майже 20К зелених. На цьому поки допомогу даному підрозділу прикрутимо і перекинемось на інші запити.

Total за період від попереднього звіту +/- 553 500 грн.

Щиро дякую усім за кожну копійку, яка впала на волонтерські рахунки. Дякую тим, хто передавав готівкою. Дякую своїм «вар’ятам» і глядачам нашого шоу, що у тій сумі є і наша вагома частка!

Слава Богу, що з кожним кварталом підрозділів від яких я чую фразу «Сєрий, все норм! Головним і необхідним ми більш-менш забезпечені» стає все більше. Це дозволяє переключати частину коштів на проекти по підготовці бійців, підтримці парамедиків, більше заощаджувати на реабілітацію тощо. Але запитів на горизонті, все ж, залишається багато.

Вірю, що спільно, всім гуртом, ми і їх крок за кроком забезпечимо.

Рахунки активні. Репост — теж допомога. Не забувайте завдяки кому ви будете мати зараз веселий та безпечний вікенд!

Всім ще раз низький уклін за допомогу! І… працюємо, панове!

Разом і до перемоги!

error: Content is protected !!