«Гніт «русского міра»: Цимбалюк загнав у глухий кут рупорів Кремля

Український журналіст Роман Цимбалюк поставив у безвихідь російських пропагандистів, озвучивши яскраву промову про безчинства росіян на Донбасі та поставивши їм лише одне питання про улюблений кремлівський міф щодо «громадянської війни» в Україні

Його поведінка викликала у росіян дуже нервову реакцію, оскільки вони не могли швидко знайти відповіді або спростування на озвучені українцем факти, які свідчать не на користь країни-агресора. Яскравий виступ Цимбалюка відбувся в ефірі програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1».

«Ви нам тут розказуєте, що Україна порушує Мінські угоди, завойовує населені пункти, точніше звільняє, замість того, щоб сказати: «Ну, слава Богу! Хоч якась частина жителів, яка під гнітом «русского міра», буде нормально жити!»- почав свою промову українець.

Тонкий сарказм журналіста вкрай обурив ведучого передачі Євгена Попова, і він спробував зупинити його примітивними зауваженнями, що натякають на відсутність у Цимбалюка власної думки. Однак гість ефіру одразу ж дав відсіч пропагандистові, вказавши йому на повну залежність від кремлівського керівництва, і перейшов до розгромної частини виступу, присвяченої руйнуванню нахабного штампа Москви про «громадянську війну» на сході України.

«Ви кажете «громадянська війна», ось цього хлопця молодого показуєте (начальника прес-служби «народної міліції ДНР» Данила Безсонова. — Ред.). Ось мене завжди турбує одне питання: якщо у нас «громадянська війна», чому цей хлопець у російській військовій формі?» — звернувся Цимбалюк до ведучого.

Той, у свою чергу, розгублено виправдався заявивши, що терорист одягнений у форму «збройних сил «ДНР», однак український журналіст знову наголосив, що вона абсолютно ідентична тій, яку носять російські окупанти.

«А вам-то яка різниця, яка там форма? Це ж не українська форма», — безглуздо спробував завершити розмову пропагандист, не приховуючи роздратованості через перевагу співрозмовника у дискусії.

Джерело

error: Content is protected !!