Ірма Вітовська: “Наша молодь виросла в незалежній, але чомусь не виховалась незалежною…”

А все через те, що за ці всі роки, медіа та ЗМІ не забезпечували її інтелектуальним контентом…

Про це вона пише на своїй сторінці у Facebook.

“Молодь, що обирає… ((
Багато читаю в стрічці про Євробачення, про вибори і кандидата, якому симпатизує молодь (принаймні певна її частина), читаю про інші поточні суспільні виклики – і як так сталось, що наша молодь, яка виросла в незалежній, але чомусь не виховалась незалежною(((

А все так, тому що наша молодь за ці роки не отримала в медіа та в ЗМІ жодного інтелектуального, ерудованого чи мистецького контенту (( в тому обсязі, що системно працює саме над розвитком!!!
Ми не давали, не промували їм нових символів, зірок, успішних особистостей у різних напрямках, що є змістовними і збагаченими державоформуючими цінностями.

Паразитуючи на ностальгії старших (іроніїсудьбипєсніоглавноманєгдотиквн), щоб мати рейтингиприбутки, ми загубили ціле покоління.. (в більшості(( на жах і небезпеку тепер всім нам) і це злочин, що лягає на всіх нас. За весь час існування країни.

Все тільки на розваги, все тільки на примітивізацію.. щоб менше думаючих, щоб тримати в іншому світоглядному стойлі.. Щоб без активних, щоб без протестних, щоб сіра бидломаса.. Це так зручно…
Бабло.. (((

p.s. цей пост не відноситься до молоді, яка навчається, а не “учиться”, яка щиро любить та поважає свою історію та свою країну, вивчає її і яка буде завжди кращою хвилею свого покоління в історичній перспективі, що є завжди в авангарді і якою я особисто пишаюся!!”

error: Content is protected !!