Кінець близький: сестра Сенцова повідомила катастрофічні новини

Незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов написав листа своїй сестрі Наталії Каплан, у якому наголосив, що «кінець близький».

Як повідомила вона на своїй сторінці у Facebook, листа Олег передав через адвоката Дмитра Дінзе, який провідував його напередодні.

«Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав листа, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і це не про звільнення. Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, жодних! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі і взагалі не знає, що відбувається», — пише Каплан.

Також вона підтвердила, що Сенцов відмовився від переведення до цивільної лікарні.

«Каже, що він просто не переживе етап, а у цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він уже потрапляв у реанімацію, з нього знущаються ще більше, ніж у тюремній. Це Росія, дитинко… і я взагалі не уявляю, що ще можна зробити і як його витягти… Все дуже погано», — резюмувала Каплан.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook, що надсилала Сенцову листи, які залишилися без відповіді.

«Це просто жах. Росія вбиває Олега. Я давно спілкуюся з Наташею і вона ніколи не писала таких повних відчаю слів. Олег у повному інформаційному вакуумі. Я написала йому за ці роки десятки листів, на жоден не було відповіді, я думаю, він їх не бачив. Як і інших листів підтримки багатьох людей доброї волі», — написала Геращенко.

Вона зазначила, що в останньому листі намагалася передати важливу інформацію, що стосується приватних і найважливіших для нього тем.

«Боюся, і цей лист не дійшов. Консулів до Олега не пускають. Саященнників теж. Незалежних лікарів теж. Більше місяця тому мама Олена звернулася до Путіна з проханням про помилування сина (ні в чому не винного). Жодної відповіді», — резюмувала Геращенко.

error: Content is protected !!