Кого ви хочете перемогти? Він yпакувaв нoгy в рюкзак і продовжував при цьому бiй

У бою йому відірвало ногу, але через п’ять годин хірурги змогли її пришити. Нагороджений орденом «За мужність». Він упакував ногу в рюкзак і продовжував при цьому бій. Боєць продовжував захищати Україну! Ми все-таки переможемо. Слава Герою! Слава Україні!

Буковинець Сергій Козак розповів про те, як отримав поранення у зоні АТО

22 грудня у Чернівцях відбулася прес-конференція учасників антитерористичної операції у східних регіонах країни Сергія Козака та Іллі Дроздюка, які були поранені та проходять лікування у Київському військовому госпіталі, повідомляють у прес-службі Чернівецької ОДА.

— Спочатку мене не хотіли мобілізувати до зони АТО, та я наполіг. Вже в квітні я був на Сході в Донецькій області, а через три місяці отримав поранення, – розповів Сергій Козак. – Ми поверталися із завдання і потрапили у засідку в районі с. Долина Слов’янського району Донецької області. Після першого пострілу зі сторони терористів я отримав поранення в ногу. Та не дивлячись на поранення, я продовжував віддавати накази, продовжував бій, бо по іншому не могло й бути. Під час обстрілу отримав поранення і водій, який сидів біля мене. Та його ногу лікарі не змогли врятувати. Взагалі, ми тоді гідно відбилися і вийшли з бою з мінімальними втратами.

Чернівчанин Сергій Козак відновлюється від важкого поранення.

Першу операцію вояку, за збігом обставин, зробив лікар-земляк із Сокирянського району, який саме в той час перебув у відрядженні у Київському військовому госпіталі. Як повідомляє chv.tv, ногу, яка вже більше 5 годин була без крові, лікарям вдалось пришити. На щастя, операція пройшла вдало і тепер військовий може самостійно пересуватися.

Джерело

error: Content is protected !!