Контррозвідка СБУ зірвала спробу російських спецслужб викрасти з України громадянина РФ. (відео)

Контррозвідка СБУ зірвала спробу російських спецслужб викрасти з України громадянина РФ. У 2014 році чоловік переїхав в Україну на знак незгоди із агресивною політикою Кремля, повідомляє прес-служба СБУ.

Викрасти опозиціонера та переправити його до Росії на замовлення ворожив спецслужб мали мешканці Харківщини на чолі із колишнім міліціонером.

“Зловмисники періодично працювали на території РФ, раніше вже були засуджені за насильницькі злочини в Україні та притягувались до адміністративної відповідальності в Росії”, – додають в СБУ.

Росіянина мали викрасти прямо вдома та передати в обумовленому місці на території Харківської області. Для цього ватажок зловмисників найняв місцевих бандитів за винагороду у 23 тисячі доларів. Далі чоловіка планували “накачати” снодійним і в такому стані провезти до Росії, а вже там – передати замовнику.

Оперативники СБУ та поліції затримали всіх учасників злочинної групи під час розрахунку з безпосередніми викрадачами та спроби вивезення росіянина. У зловмисників вилучили “винагороду” – 23 тисячі доларів, та засоби зв’язку з російськими кураторами.

Джерело

error: Content is protected !!