КРИК ДУШІ!!! Вдова українського воїна благає врятувати її родину

Жінка сподівається тільки на небайдужих

Втрати ЗСУ на Донбасі за роки війни точно не беруться підрахувати. Але мало хто цікавиться й тим, що буде із вдовами та дітьми покійних бійців. По допомогу нещодавно звернулася дружина одного з тих, хто боронив наші кордони, у її родину знову прийшла біда.

Про це у своєму Telegram-каналі розповів блогер Аркадій Бабченко. Мова йде про вдову Івана Куряти, який загинув одразу за кілька днів після того, як зробили цей знімок:

В бійця лишилася дружина Вікторія та двоє дітей. У батька – четверта стадія раку шлунка, неоперабельна. Мати Вікторії злягла в лікарню з інсультом, і вчора померла. Жінка лишилася сам-на-сам із горем, дітьми та хворим татом у Дніпрі. Сама вона ніколи не просила про допомогу, але так склалися обставини, що інакше неможливо.

“Шановні друзі, так склалися обставини, що змушена просити Вас про допомогу. Справа в тому, що три тижні тому ми дізналися про страшний діагноз мого батька (рак 4 стадія). Дали всього місяць, згодом мама з мікроінсультом в неврології, стан тяжкий. Якщо буде можливість допомогти, буду Вам дуже вдячна. Дякую за розуміння….”.

джерело

error: Content is protected !!