“Кривава хунто, я з тебе балдію! Мені мусульманину телефонували євреї та радісно кричали: “Ура, Епіфанія обрали. Слава Україні!”

Мусульманин Damir Muhamadiiv по-своєму відреагував на створення помісної Української Православної Церкви та обранням її головою митрополита Епіфанія. Про це він написав в одній з фейсбук груп:

“Кривава Хунто, я з тебе балдію!

Мені мусульманину телефонували євреї та радісно кричали:”Ура, Епіфанія обрали! Слава Україні!”
Від імені усіх мусульман українців привітав Саід Ісмагілов:

Від імені мусульман України, вітаю православних християн зі створенням Української помісної православної Церкви, та вітаю Митрополита Епіфанія з обранням на посаду Предстоятеля Української помісної православної Церкви!

Українська нація здобула, один з найпотужніших чинників, що забезпечуватиме та охоронятиме справжню незалежність України – Помісну православну церкву.

Цей день – 15 грудня 2018 року, війде в історію України, як день здійснення багатовікової мрії українців про створення єдиної Православної Церкви, та остаточного відділення від російського церковного впливу.
Все, що йде на користь національним інтересам України, захищає нашу свободу та незалежність, відповідає прагненням українців, посилює нашу спільну Батьківщину – вітається та підтримується мусульманами України.

Маємо надію на подальше поглиблення міжрелігійного діалогу та плідної співпраці між християнами та мусульманами України.

Всевишній Господь у Священному Корані свідчить: “Воістину, ти впевнишся, що найближчими до віруючих (мусульман) є ті, що кажуть – Воістину, ми є християнами! Це через те, що серед них є священники та ченці, і вони не вивищують себе”.

Слідуючи цим настановам, ми засвідчуємо духовну близкість християн та мусульман, нашу повагу й готовність до співпраці, задля щасливого майбутнього України!

З повагою,
Муфтій Саід Ісмагілов

error: Content is protected !!