«Ми вам покажем самостійну Україну…»! Це вже не жарти! Священики МП телефонують з погрозами прихожанам

Митрополит Антоній (Махота) закликав ЗМІ відреагувати на скандал.

У Хмельницькій області у селі Доброгорща віряни почали отримувати погрози від місцевого керівництва УПЦ Московського патріархату після рішення про перехід під юрисдикцію Православної церкви України. Про це в четвер, 27 грудня, розповів митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (Махота) у своєму Facebook.

Також священнослужитель закликав пресу і відповідні органи відреагувати на ситуацію і допомогти громаді.

Митрополит Антоній повідомив, що благочинний РПЦ Хмельницького району грубо шантажує телефонними дзвінками парафіянам, які перейшли до ПЦУ, і «все село в сльозах».

«З його слів озвучених вірянами в цю неділю з «групою» підтримки приїде служити Службу Божу і покаже всім і «… і самостійну Україну, і самостійну Церкву , і кузькіну мать заодно!»», — йдеться у публікації.

Також митрополит зазначив, що селяни просять відкритої підтримки і відеофіксації ЗМІ «цього «хрущовського» процесу».

У коментарях до повідомлення митрополита Антонія користувачі мережі закликають звернутися до правоохоронних органів для забезпечення порядку. Крім того, вказується важливість публічності та висвітлення цих подій:

«Зверніться до СБУ»;

«Треба звертатися до МВС, щоб вони забезпечили порядок»;

«Ха! А кого там підтримує «патріотичний» місцевий нардеп?»;

«Публічність не завадить. Передусім, самі віруючі нехай захищають свій вибір. І звертаються в департамент релігій всеукраїнський і місцевий»;

«Це тільки початок… У Почаїв під виглядом монахів завезли переодягнених бойовиків ФСБ…»

Як повідомлялося раніше, 27 грудня, набув чинності закон, що зобов’язує Українську православну церкву Московського патріархату (УПЦ МП) перейменуватися в Російську православну церкву.

Джерело

error: Content is protected !!