“Мотоцикл Harley-Davidson мені подарувала дружина, У НЕЇ БІЗНЕС” – Голова СБУ Грицак

Зарплата глави СБУ Василя Грицака в даний час складає близько 19 тис грн. Про це він заявив в інтерв’ю ЛІГА.net.

Відповідаючи на питання? чи достатньо це, він відповів: “Думаю, що ні. Але, з іншого боку, давайте відверто. Скільки заробляють вчителі і лікарі?”

За словами Грицака, йому зарплату підняли зовсім недавно. “Раніше зарплата була нижчою, ніж у начальника департаменту СБУ через кабмінівську вилку”, – зазначив Грицак.

Глава СБУ також пояснив, звідки в розпорядженні його сім’ї багато дорогих автомобілів, мотоцикл Harley-Davidson, нерухомість. “Моя дружина давно працює в бізнесі. Це правда. При цьому моя дружина сьогодні заробляє менше, ніж заробляла раніше. Якщо хтось скаже, що я десь щось в якийсь тендер пролобіював, десь якось посприяв – нехай скаже мені в очі”, – підкреслив він.

Він додав, що три роки, сидячи в розпорядженні, він не отримував заробітну плату. “Сказати правду або те, що вам сподобається? Якщо говорити правду, то, якби вам три роки не платили зарплату – ви б намагалися вижити якось? Їсти хочеться, у дружини гроші соромно просити. Але при цьому ти начебто в Службі , хоч ти ні на що не впливаєш, всі двері для тебе закриті, ти не отримуєш зарплату “, – розповів Грицак.

За його словами, років вісім тому був проданий автомобіль Toyota Prado, його син пішов в податкову і чесно заплатив всі податки. “Я не ховався ніколи. Ніколи не реєстрував свою машину на когось іншого. Все, що є в моїй родині – я показував. У моєї дружини зареєстрована машина одна, інша і третя, на якій її фірма працює. Вона як працювала, так і працює в тому ж самому своєму бізнесі”, – підкреслив Грицак.

“Моя дружина займається дрібнооптовим продажем продуктів харчування. Більш того, це важливо, більш ніж за 10 років дружина не переоформила бізнес на якихось підставних осіб, на директора. А сама, мовляв, залишилася б “за кадром” на той випадок, якщо хтось захоче перевірити бізнес. Вона продовжує керувати всім і особисто ставить підпис”, – зазначив Грицак.

Він спростував інформацію про те, що у його сім’ї є інтереси в горілчаному бізнесі. “Де-де, а в горілчаному точно немає. Я здогадуюся, звідки це – про горілчаний бізнес. Але я дивлюся вам в очі і спокійно кажу: я навіть не знаю, як виглядає те, до чого мене приписують”, – додав Грицак.

Глава СБУ також підкреслив, що його родина не оформила ніяких офшорів.

За його словами, мотоцикл Harley-Davidson йому подарувала дружина. “Дружина купила. У мене є кілька хобі, які я дуже люблю: люблю все, що стріляє, і люблю мотоцикли. Мотоцикли – пристрасть дитинства”, – розповів Грицак.

“Те, що у мене є – все в декларації, я нічого не ховаю. Мені за це не соромно. Я прожив 49 років. І я не розумію ні політиків, ні силовиків, які показують нульові декларації. Бідні, нещасні, церковні миші. Але так не буває “, – зазначив Грицак.

Джерело

error: Content is protected !!