»На крові українців роблять бізнес»: нардепи вирішили покарати зірок-зрадників

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови, в якому пропонується ввести санкції і позбавити звань Народних та Заслужених артистів України, що займаються гастрольною діяльністю в Росії.

Так, група депутатів склала проект № 9156 «Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», інформація про який оприлюднена на офіційному сайті ВРУ.

«Україна знаходиться у стані військового конфлікту з країною-агресором — Російською Федерацією. Разом з тим, не всі громадяни адекватно можуть оцінювати ситуацію. Особливе обурення викликає поведінка деяких представників української культури і шоу-бізнесу, в тому числі які мають почесні звання України, які повинні розуміти свою відповідальність і залишатися вірними українському народу», — сказано в пояснювальній записці.

Зокрема, депутати вимагають позбавити звання «Народний артист України» співаків Філіпа Кіркорова, Миколу Баскова, Таїсію Повалій, Ані Лорак, режисера Володимира Бортка. Звання «Заслужений артист України» пропонують відібрати у виконавців Світлани Лободи і Віталія Козловського.

Як відзначають надрепи, ці зірки «показали себе в ці непрості для України часи як артисти, які на крові українців ставлять шоу і влаштовують бізнес».

«В Україні склалася безпрецедентна ситуація, коли люди, які для багатьох українців були авторитетами, з екранів телевізорів, засобів масової інформації виступають з антиукраїнськими закликами. Такий стан справ вимагає невідкладного реагування, а саме якнайшвидшого позбавлення цих артистів почесних звань України», — пояснили у проекті постанови.

Відзначимо, авторами документа виступили 14 депутатів.

«Прийняття постанови сприятиме попередженню антиукраїнських проявів серед діячів культури, мистецтва і шоу-бізнесу, які є публічними особами й авторитетами для частини українського населення, а також стане логічним продовженням боротьби із сепаратизмом на всіх рівнях», — підсумували ініціатори постанови.

error: Content is protected !!