Настоятель каплиці біля Десятинної церкви: «Є в мене що завгодно. Це ж моя особиста справа. Я не питаю, що у вас є.» Якими статками володіють настоятелі каплиць?!

«Є в мене що завгодно. Це ж моя особиста справа. Я не питаю, що у вас є. У мене є можливості, у мене є друзі, у мене є фонд. Оформлено на фонд. Люди мені допомагають. Один подарував на День народження. Ну я ж не купив їх за церковні гроші, за свічки. Це ж смішно! Їде собі і їде. Так радій же за це! Заздрощі — страшна річ!», — пояснив настоятель.

Настоятель каплиці біля Десятинної церкви в Києві Юрій Харон володіє двома квартирами та двома дорогими автомобілями.

Вартість Porsche Cayenne та Volksvagen Multivan — 1-1,5 млн грн кожен.

Автомобілі зареєстровані особисто на Харона, а не на його фонд, проінформували в Держреєстрі.

Також він має дві квартири в Києві. Перша, площею понад 100 кв. м знаходиться на вул. Луначарського. Друга — площею 57 кв. м — розташована в Софіївській Борщагівці. Придбав Харон її наприкінці 2016 року.

Десятинний монастир на своєму сайті виклав офіційний прайс за згадування прихожан у молитвах. Наприклад, довічне згадування тут коштує 500 грн. Проплату можна робити як готівкою, так і безготівковим способом. Окремо тут приймають також і пожертви.

У квітні 2006 року церковники з Києво-Печерської лаври попросили в київської мерії дозволу провести великий молебень на місці Десятинної церкви. Для потреб священників, було встановлено тимчасовий намет. Потім замість намету священники Української православної церкви Московського патріархату звели каплицю на Замковій горі в 2011 році. 25 січня активісти радикальної організації «С14» розламали каплицю. Мінкульт подав у суд. Мерія вимагає знести споруду.

error: Content is protected !!