Не Будьте Байдужими! Хворій На Рак 21-Річній Дівчині, Потрібна Кров ІІ Позитивної Групи Та Допомога – Репост

Про рак крові Людмила Овсійчук дізналась менше місяця тому. 2 травня завершився перший курс хімії. Дівчині 21 рік, зараз вона на підтримуючій терапії, пише 20minut.ua

Сім років свого життя Люда присвятила музичній школі та ще чотири роки навчання в Житомирському училищі ім. В.С.Косенка. Гра на фортепіано та співи — її улюблене захоплення. В червні Людмилі буде 22.

Весела, життєрадісна, дуже творча особистість, завжди активна з гарним настрієм, вона раптово стала почувати себе погано, — розповідає Олеся, сестра Людмили. — В неї паморочилась голова, була температура.

Пішли до лікаря, зробили розгонутий аналіз крові. Нам сказали що є підозра на лейкемію.

Рідні дівчини відправили аналізи на Київ. А там підтвердили рак крові. До цієї пори Люда Овсійчук була прописана в Житомирській області.

Тож лікували спочатку її в Житомирі. Сестра прописала дівчину у себе в Вінниці і вже два тижні вона знаходиться в лікарні ім. Пирогова.

Стан її то кращає то гіршає. Рідні дівчини просять про допомогу. Зокрема донорів з другою позитивною групою крові.


— Один день підтримуючої терапії коштує багато грошей, ми вдячні друзям, знайомим та незнайомим, які весь час підтримували нас, та продовжують підтримувати, — говорить сестра хворої. — Дуже багато людей відгукнулись на прохання про допомогу розміщену в соцмережах.

Ця підтримка дуже важлива Людмилі, яка бореться за життя та вірить у краще. З дитинства вона була і є «сімейним лікарем» всіх домашніх улюбленців.

А коли мама потрапила в лікарню, а потім одразу і бабуся (це сталося влітку 2017 року) — Люда була першою і самою надійною опорою у їх одужанні.

Буквально, «виходила» обох. Моя сестра дуже сильна і целеспрямована. Просто сказала мамі і бабусі що потрібно вилікуватись — і вони вилікувались! Таку ціль вона поставила і собі.

Кожного дня на станції переливання крові рідні Людмили Овсійчук чекають всіх хто може здати кров другої позитивної групи на тромбоцити (вливання тромбоцитів дівчині роблять щоденно).

Що буде далі рідні не загадують. Якщо хімія допоможе, потрібно буде робити пересадку кісткового мозку. Говорити про це поки що рано.

Грошову допомогу для лікування Людмили Овсійчук можна перерахувати на картку Приват банку її сестри.

Карта Приват Банку 5168 7573 6643 9125

Овсійчук Леся Леонідівна (сестра)

error: Content is protected !!