“Не витримали нерви”: у київському ресторані офіціант запустив відвідувачці тортом в обличчя

За словами автора відео, клієнтки “виносили всім мозок”.

У київському ресторані “Guramma Italiana” офіціант запустив тором в обличчя однієї з відвідувачок, пише ТСН.

Відео інциденту на своїй сторінці в Instagram опублікував хореограф-постановник Річард Горн.

Через що почався конфлікт, незрозуміло, але, за словами Горна, дві відвідувачки поводили себе зухвало. “Виносили всім мозок і всіляко привертали до своїх “великосвітських персон” увагу”, – написав хореограф і додав, що він на боці офіціантів.

На відео видно, як дві жінки кричать на двох офіціантів, один з них не витримав і запустила тортом в обличчя відвідувачці. Другий офіціант взяв блюдо зі столу і перекинув його на її подругу. Після цього співробітники закладу пішли геть, а відвідувачки почали вимагати адміністратора.

Нагадаємо, у Києві на Позняках відвідувач ресторану почав стріляти в охоронця закладу. Компанія молодих людей, ймовірно у стані алкогольного сп’яніння, почала сваритися з іншими відвідувачами закладу. Охорона вивела молодих людей на вулицю, де почалася сварка з персоналом. Після спроби охорони заспокоїти сторони конфлікту, один із молодиків дістав пістолет і почав стріляти, внаслідок чого двоє охоронців отримали поранення: один – в руку, а другий – в ногу. Троє учасників конфлікту після цього втекли, але потім їх затримали.

error: Content is protected !!