«Неможливо описати біль …» Народні артистки України оплакали Кобзона

Народні артистки України, співачки Таїсія Повалій та Ані Лорак висловили свою скорботу за померлим виконавцем Йосипом Кобзоном, незважаючи на те, що він був досить вороже налаштований проти українців і країни в цілому.

Так, зірки написали пости в своїх акаунтах в соціальній мережі Instagram, де назвали Кобзона «легендою», «великим артистом», «генієм» і «майстром вищого рівня».

При цьому ні Лорак, ні Повалій не збентежив той факт, що за життя Кобзон неодноразово негативно висловлювався про Україну, її населення і активно підтримував анексію Криму РФ і агресію Росії на сході України. До того ж, співак також мав звання «Героя» ДНР «.

Особливо засмучена тим, що трапилося Повалій, яка неодноразово співала дуетом з Кобзоном і в Росії, і в Україні. Вона зазначила, що вдячна долі за можливість виступати з ним на одній сцені.

«Неможливо знайти слова, щоб описати біль, яка зараз в моїй душі! Це велика втрата для нашої родини! Пішов з життя Геніальний артист, Майстер найвищого класу, голос і працьовитість якого унікальні! Голос Ваш неповторний, пам’ять про Вас буде жити в серцях багатьох поколінь», — написала скандальна виконавиця.

У свою чергу, Лорак скромно розмістила спільний знімок в «історіях» свого Instagram-аккаунта і підписала його словами «Світла пам’ять Великому Артисту».

error: Content is protected !!