»Ніхто не думав»: солістка гурту KAZKA висловилася про відмову від російської мови

Вокалістка популярного україномовного гурту KAZKA Саша Зарицька розповіла, як прийняла рішення перейти на українську мову, незважаючи на те, що виросла у родині, де розмовляли тільки російською.

Так, артистка народилася у Харкові в російськомовній родині і з самого дитинства спілкувалася цією мовою. Однак пісні, які виконує колектив — винятково україномовні. Саша розповіла, чому прийняла таке рішення щодо творчої діяльності в інтерв’ю виданню «Комсомольская правда».

«Так, я з дитинства говорила російською, усі в моїй родині говорили російською. Так нас вчили, такий був час. Тоді ніхто не замислювався, якою мовою розмовляти, але ми в будь-якому випадку залишалися українцями», — зазначила співачка.

Нині ж Зарицька часто використовує українську мову не тільки у піснях, а й у повсякденному житті, при цьому зазначаючи, що робить це за власним бажанням, а не тому, що «так треба».

«Зараз мені подобається розмовляти українською мовою і співати українською. Не тому, що так треба, а тому, що це дійсно мені до душі», — підсумувала Олександра.

 

error: Content is protected !!