Пан Єфремов! Україна не продається. Не плутайте Україну з Порошенком, Гройсманом, Ахметовим.

Семен Семенченко

Російський актор Михайло Єфремов висловився на тему України і окупованого Криму. «Ми знаємо тепер, як з Україною помиритися. Треба їм цей міст віддати. І все. Нехай вони гроші беруть за проїзд. І вони щасливі будуть. І може бути, Крим пробачать»,

«Мені здається, що якщо Україна посилати газ безкоштовно 10-15 років, то цілком можна домовитися. А вони піднімуться на цьому “. Це прямі його висловлювання. Мені завжди було плювати хто з росіян що говорить про мою Батьківщину.

Але є маса українців для яких чомусь це важливо. Та й я зізнаюся із задоволенням дивився деякі його виступи в мережі. Перш за все коли він висміював всю тупість того що зараз твориться в Росії. Тому висловлюся без мату.

Пан Єфремов! Україна не продається. Не плутайте Україну з Порошенком, Гройсманом, Ахметовим. Це не Українці. Це рак на тілі моєї Батьківщини. Українці віддавали останнє щоб допомогти армії, відправляли своїх дітей на фронт щоб захистити країну від вбивць з Росії. І представляти що українців можна купити за міст, за газ – нерозумно.

Ми не торгуємо пам’яттю загиблих воїнів. Ми не торгуємо своєю землею. І з вищевказаними персонажами укладати подібні угоди не рекомендую. Ми все одно не дамо їх виконати. Зі своїм раком ми самі розберемося. Ви – займіться краще тим що ви так блискуче висміюєте в своїх мініатюрах. Російськими дурнями, дорогами, п’яницями, злодіями і вбивцями. І зупинить їх (щоб вони не лізли на нашу землю в складі окупаційної армії). Інакше їх зупинить український солдат.

Дякуємо за увагу.

Джерело

error: Content is protected !!