Партію “За життя” очолив Медведчук

Проросійського політика, кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука обрали головою політради партії “За життя”.

Про це йдеться в повідомленні на сайті політичної сили 4 листопада.

Зазначається, що в Києві відбувся перший етап позачергового з’їзду партії.

“Обрано новий склад політради політичної партії «За життя», за результатами одноголосного голосування на з’їзді головою нової політради обрано Віктора Медведчука”, – йдеться в прес-релізі.

Як інформувала “Новинарня“, Віктор Медведчук офіційно оголосив про приєднання до партії “За життя”, яку очолює нардеп Вадим Рабинович, в липні цього року.

У разі потрапляння до виборчого списку партії “За життя” Медведчук має великі шанси стати народним депутатом (з огляду на високі рейтинги партії).

Востаннє він був членом парламенту ще в червні 2002 року.

Віктор Медведчук відомий лідерством за часів президента Кучми в СДПУ(о) – Соціал-демократичній партії України (об’єднаній), яка а той період була “партією влади”. Медведчук був головою адміністрації президента Кучми та одним із соратників Віктора Януковича.

Зараз Медведчук очолює також рух “Український вибір – Право народу”, який де-факто є провідником путінської політики для України.

“Опоблоківці” Вадим Рабінович і Євген Мураєв створили партію “За життя” в липні 2016 року.
Цю політсилу активно пропагували канал NewsOne, що належить Мураєву, та канал “112 Україна”.

Уже з осені 2016 року “За життя”, за даними соціологів, долала виборчий бар’єр для ймовірного потрапляння у Верховну Раду.

За даними соцопитувань, партія “За життя” набрала б на виборах до ВР 5,2% голосів тих виборців, хто піде голосувати.

error: Content is protected !!