»Поповзете в Кремль на колінах!» Жириновський зібрався з »маршем дружби» в Україну

Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський виступив з маразматичною промовою, в якій запропонував провести «мітинг дружби» на кордоні між Україною і Росією.

Крім того, він нахабно заявив, що після нього українці повинні будуть повзти на колінах в Кремль і просити вибачення у президента країни-агресора Володимира Путіна вибачення за зраду.

Своїми хворими фантазіями одіозний депутат нелегітимної Державної думи Росії поділився в ефірі пропагандистської програми «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1».

«Нас проклянуть наші нащадки, якщо ми призведемо до нової громадянської війни з релігійними знаменами. Треба вчасно зупинитися! Я пропоную організувати мітинг дружби народів — український і російський, між Харковом і Бєлгородом. На кордоні зустрінемося і почнемо дружити, і разом повільно розширювати ось цей час миру, а не війни… Покаятися потрібно всім разом, на колінах повзти до московського Кремля, стукати в двері і сказати: «Вибачте нас, Володимире Володимировичу!». Ми почнемо з цього (з мітингу дружби. — Ред.) і разом поповземо в московський Кремль і в Київську лавру», — поділився своїми нетверезими проімперськими мріями Жириновський.

Раніше одіозний лідер ЛДПР також пригрозив Україні 30-річною війною через надання Томосу про автокефалію УПЦ КП. Жириновський заявив, що оскільки бої на території України вже йдуть чотири роки, то їй доведеться терпіти кровопролиття ще 26 років

error: Content is protected !!