Порошенко вибачився за обіцянку завершити АТО за кілька годин

Глава України Петро Порошенко вибачився перед українцями за те, що у 2014 році помилився, заявивши, що АТО в Україні триватиме години, а не місяці.

«Більш ніж чотири роки тому я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Тепер вже не так важливо, в якому контексті ті слова були сказані… Шкодую, що породив завищені очікування. Щиро перепрошую, що дав надію, яка не збулася. Прикро, що дав обіцянку, що не здійснилася. Прошу за це вибачення», — зазначив Порошенко у четвер у Дніпрі під час урочистої церемонії підняття Державного прапора України, передає прес-служба президента.

Порошенко наголосив, що зробив висновки.

«Від самого початку слід було націлити всіх на тривалу і виснажливу боротьбу. Багато з нас навесні чотирнадцятого не усвідомлювали реальної глибини тієї катастрофи, яка сталася ще до війни. Армію заздалегідь роззброїли і роздягли, розпродали і обікрали. Багато хто з нас ситуацію розглядав як заколот сепаратистів. Так, штучний. Так, організований з Москви, так, нею профінансований і озброєний росвоєнторгом, але все ж таки заколот… «, — зазначив він.

Президент повідомив, що тільки потім стало зрозуміло, що це «чергова повномасштабна російсько-українська війна».

«Ми нічого не хочемо більше, ніж миру. І ніхто не хоче миру більше, ніж ми. Мир обов’язково настане на нашій землі. Забезпечити його може тільки боєздатна армія. І вона день за днем стає все сильнішою… Для нашої армії важливі і ракети, і гармати, і танки, і літаки. Але так само необхідним залишається і наш прапор, який нас об’єднує і веде до перемоги», — сказав президент.

Нагадаємо, АТО на Донбасі стартувала у квітні 2014 року. Тоді російські військові вторглися на територію України.

Джерело

error: Content is protected !!