“Пройшов пекло війни”: в мережі розповіли про бійця, який на параді отримав найвищу нагороду

Боєць врятував 27 десантників з поля бою.

В мережі розповіли історію про ветерана АТО Володимира Сосніна, який на цьогорічному параді до Дня Незалежності отримав найвище звання – Герой України та орден “Золота Зірка”. Про це йдеться в спільноті “Повернись живим” на сторінці в Facebook. – пише РБК-Україна

Лейтенант Володимир Соснін в червні 2014 року поблизу села Селезньовка, ризикуючи власним життям, особисто провів евакуацію 27 десантників з поля бою та надав медичної допомоги.

“Далі був усім відомий “Рейд” – операція, яку військові розпочали з визволення Лисичанська, пройшовши Савур-Могилу, Степанівку, Міусинськ і Красний Луч, зокрема, тилом ворога”, – розповіли в спільноті.

Боєць брав участь у військових операціях в багатьох “гарячих точках” Донбасу.

Як розповідають в “Повернись живим”, 27 липня 2014 року підрозділ Володимира Сосніна мав захопити висоту поблизу міста Торез (Донецька область). Військові потрапили під мінометний обстріл російських найманців, а сам старший сержант отримав поранення. Однак він продовжив командувати підрозділом. Вже 29 липня 2014 року його штурмова група взяла під контроль курган Савур-Могилу та утримувала висоту, незважаючи на щільний вогонь ворожих мінометів та “Градів”.

Зараз Володимир проходить службу у складі 95-ї бригади. В спільноті також закликали українців не забувати про волонтерську діяльність і підтримати наших бійців матеріально.

error: Content is protected !!