Рибка пропонує помогти Собчак язиком: «Може, бракує дечого, що може швидко вирішити мій язик при зустрічі? (Я давно тебе хотіла… побачити)»

Скандальна «мисливиця на олігархів» Настя Рибка продовжує вести яскраві монологи та діалоги з представниками російської політичної і бізнес-еліти через свій Instagram. Краля, яка вже кликала на особисту зустріч президента Володимира Путіна, тепер запропонувала власний язик Ксенії Собчак.

«Баттл» між жіночками зав’язався після того, як Ксюша в мережі палко прокоментувала резонансну тему розслідування спільного дозвілля на яхті олігарха Олега Дерипаски та заступника Медведєва Сергія Приходька і намагання влади заборонити поширення матеріалів, опублікованих Олексієм Навальним.

Та крім того, що влада, на думку Ксенії, намагається прикривати корупціонерів, її обурила й роль Рибки у цій історії.

«…Ця історія глибоко ображає мене як жінку. Друзі мої, не можна ставитися до жінки як до речі. Я хотіла би, щоби всезагальне засудження викликав не лише досить очевидний факт корупції, але й обурлива поведінка наділених владою по відношенню до безправної дівчини. Що би там не уявляла про себе героїня огидної історії з «Татом» та «Русланом», вона в цій історії — жертва», — наголосила Собчак.

Кандидатка в президенти Росії вважає неправильним, що ті, хто обурений фактом корупції, не сказали ні слова на захист дівчини.

«Що з нами не так, якщо амбітна та недалека шукачка пригод із Бобруйська добровільно обирає такий сумнівний шлях до успіху та слави — від Дерипаски до Приходька?», — запитала Ксенія.

Зі слів Собчак, їй хотілося би, щоби в росіянок перед очима був приклад іншого життя, щоби вони покладалися на свій розум, талант і самостійність, а не на покровительство «сластолюбних папіків». І це — одна з причин, чому Ксюша і пішла в політику.

«Шукачка пригод із Бобруйська» не забарилася з відповіддю.

«Відповідь Ксюші. Від лиця молоді — нам набридло ваше ниття. Ми радіємо життю», — відказала дівуля, котра жертвою себе аж ніяк не вважає.

Настя Рибка відповіла на «ниття» Собчак
«Чоловіки, котрі зустрічаються з нами, ЗАВЖДИ класні! І успішні. З котрими хочеться спілкуватися. І ми кайфуємо та розважаємося. У всіх моделей є свій мільярдер чи політик, в котрого кожна закохана, зваблює його, і жити таким життям нам дуже подобається. Ви ж зі своїм негативом хочете загнати нас працювати на завод, «показавши» чоловікам — ай ай ай! Не зустрічайтеся з молодими і вродливими моделями! Це погано!», — написала Рибка.

На думку Насті, жертва тут якраз не вона, а «здорові олігарх та політик», на котрих «нападає сексуально хворе суспільство» за те, що вони їдуть на риболовлю і розважають там молодих дівчат, котрі готові битися за те, щоби віддатися таким чоловікам.

«Ми просто кайфуємо. Світ дружній. Він підігнав мені, студентці з Бобруйська, неймовірного мільярдера! Спасибі йому за те, що в мене в житті були всі ці емоції та відчуття! Я нікого не засуджую! Тож чому ви жалієте мене та засуджуєте їх? Вони позитивні. А ви (попри спасибі за піар, звісно) стараєтеся їх болячіше вкусити. За що???», — здивувалася «хижачка».

«Може, бракує дечого, що може швидко вирішити мій язик при зустрічі? (Я давно тебе хотіла… побачити)», — запропонувала Настя.

«Мисливиця на олігархів» пропонує Ксенії свій язик
Нагадаємо, почалося все з публікації фонду Навального про спільний відпочинок на яхті у Норвегії Дерипаски та Приходька. Купа доказів цього знайшлася в Instagram ймовірної ескортниці Рибки та в її книзі, де вона змінила імена героїв на «Руслан Золотов» і «Тато».

Олігарх подав до суду на Настю та її «секс-тренера», після чого «Роскомнагляд» у Росії вніс розслідування Навального до реєстру заборонених до поширення матеріалів.

Рибка звинуватила Дерипаску та «його друга» у груповому зґвалтуванні, але потім назвала це троллінгом. Майже всі фото з Дерипаскою і всі, де можна побачити чоловіка, схожого на Приходька, жіночка з соцмережі вже прибрала.

error: Content is protected !!