Роми торгують в школі наркотиками. Охоронця, який намагався це зупинити — звільнили та побили (відео)

Представники «ромської» нацменшини торгують наркотиками в школі: розслідування.

В організацію «Невідомий Патріот» звернувся колишній охоронець школи №23 в Биковні. Він став свідком того, як представники так званої «ромської» діаспори продавали дітям наркотики в школі. Він почав боротись з цим. В результаті роми його побили, а зі школи звільнили.

Ми поспілкувались з директором цієї школи. Цікаво що він не заперечував цей факт. Але вперто стояв на тому, що ніхто нікого за руку не спіймав, тому він нікого не може звинувачувати. Але все пояснює його обмовка:
«Якщо б спіймали когось за руку це одне. Якщо зараз казати, що щось трапилось… Ну, ви розумієте… Костя вже знає, що таке ци..нє».

Ми для розмови з директором запросили депутата Юрія Тимошенка, оскільки розуміємо, що без його повноважень ми б могли просто не потрапити на зустріч, бо тема занадто незручна для чиновників. Він пообіцяв і далі допомагати нам в цій справі.

Про торгівлю наркотиками знає практично вся Биковня. Але всі бояться так званих «ромів». Ми розпитали одного місцевого про ці факти. Але він попросив, щоби не знімали його обличчя.

Факт того, що купка нацменшин тероризує українців — обурює. Але ще більше обурює те, що самі мешканці Биковні не можуть об’єднатись, щоби припинити це.

Окрім цього, ми заїхали в РУМВС, де розслідується факт побиття Костянтина вже понад 2 місяці. Повідомили, що будемо спостерігати за цим розслідуванням та чемно попросили пришвидшити роботу.

Організація «Невідомий Патріот» і далі буде слідкувати за перебігом розслідувань і зупинить наркоторгівлю в цій школі. Також запрошуємо й інших депутатів, політиків, ЗМІ та організації для цієї боротьби. Чим більше нас буде — тим швидше переможемо ромів-наркоторговців та систему, що їм допомагає.

Джерело

error: Content is protected !!