Щось готується? — Сенатори США попросили у банків інформацію про рахунки учасників «кремлівського списку»

Два сенатора-демократа попросили у восьми найбільших світових банків інформацію про рахунки і активи, пов’язаних з учасниками так званого «кремлівського списку». Список був опублікований владою США в кінці січня. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

«У число банків входять як американські (Bank of America Corp., JPMorgan Chase & Co. и Citigroup Inc.), так і глобальні (Barclays PLC, Deutsche Bank AG , UBS Group AG, HSBC Holdings PLC и Credit Suisse Group AG)», – йдеться у повідомленні.

Банки, пише газета, вже приступили до вивчення запиту.

Сенатори пишуть в своєму листі, що вони хотіли б отримати від банків інформацію про те, як учасники «кремлівського списку» використовують в своїх інтересах міжнародну фінансову систему.

Банки, на думку авторів листа, повинні керуватися складеним владою США списком для виявлення випадків можливого відмивання грошей.

Надання відповіді на запит сенаторів для банків є добровільним. Однак сенатори готові, якщо не отримають відповіді від банків, звернутися до Рахункової палати (контрольований Конгресом орган, що має повноваження проводити розслідування).

 

Джерело

error: Content is protected !!