Шкільний скандал в Одесі: маленьких українців годують брехнею Путіна (фото)

В одеській області виявили “вогнище” русого міра.

В Олександрівській школі Лиманського району Одеської області розгорівся скандал через те, що діти вивчають російську мову за підручником, в якому присутня кремлівська пропаганда і прославляння країни-агресора. – пише Znaj.ua

Так, на сторінках видання двоголового орла називають символом величі і застереженням про те, що “Воювати з РФ небезпечно”: на Одещині спалахнув скандал через російську мову

Так, на сторінках видання двухголового орла називають символом величі та застереженням про те, що “з Росією воювати небезпечно”. Крім того, в книзі дітям нав’язують думку про спорідненість української та російської мов.

Про інцидент розповів громадський активіст Руслан Демчук, який і опублікував фото скандального підручника на своїй сторінці в Facebook.

“А ви бачили двоголову хижу курку в небі, з якою воювати небезпечно?! Одещина. Росыйська мова. 3 клас. Чому на п’ятому році війни з Російською Федерацією 8-річних дітей вчать поважати і боятися символів країни-агресора ? Що дітям насильно вбивають в голови, в той час, коли їх возять по шпиталях, де поранені, зустрічам з АТОшниками? Закладається міна… Через десятки років будемо мати горе!” — написав він.

В коментарях Демчук зазначив, що підручник був виданий ще в 2013 році, отже, діти навчаються за нього вже п’ять років. Користувачів мережі також вкрай обурив кричущий інцидент, і вони висловили свою думку з цього приводу в критичних коментарях.

“Це реально злочин!” “Очманіти”, — кричали гості! Це директору школи за ґрати так захотілося? Побутовий сепаратизм від 3 до 5 зараз”, “Жесть”, “Ніби й не було цих останніх п’яти років, ніби й не було анексії Криму, окупації Донбасу і десятків тисяч загиблих і покалічених. А ще тисяч посиротілих дітей і посивілих від горя матерів. Що ж ми за народ такий?!” — обурюються люди.

1

2

3

error: Content is protected !!