»Сім’ї не було»: як жила Марина Поплавська, зірка »Дизель Шоу’

У понеділок, 22 жовтня, у Житомирі попрощаються із відомою артисткою «Дизель Шоу» Мариною Поплавською, яка загинула в ДТП. Актриса, незважаючи на велику завантаженість у шоу, до останнього викладала українську мову та літературу в школі №33.

«Усі вчителі зараз збираються і до 11.30 ми йдемо у драмтеатр на прощання і відспівування Марини», — стримуючи сльози, розповіла OBOZREVATEL завуч школи №33, у якій працювала артистка, Наталія Дзюмага.

Зараз у школі канікули, тому учнів немає. У фойє стоїть портрет Марини Поплавської із чорною стрічкою, лежать квіти.

«Ми завжди йшли їй назустріч, і ставили в розклад уроки на понеділок і вівторок, у неї було шість годин. Їй так було зручно, і два дні вона проводила з дітьми», — говорить завуч.

За словами Наталії Дзюмаги, спокійними її уроки назвати не можна. «Веселі відступи були завжди, я під дверима не слухала, але там завжди було весело. Діти були в захваті від неї. Та й в учительській Марина часто щось веселе розповідала колегам. Вона двадцять років пропрацювала тут, у школі. У неї своєї сім’ї не було, батьки померли років 5-6 назад, залишилася сестра і племінниця. Для нас це величезна втрата», — продовжує вона.

Також Марина встигала вести в школі драмгурток. До всіх свят вона із дітьми ставила спектаклі, казки. «Діти її обожнювали. Навіть не знаю, як вони сприймуть її трагічну смерть», — зазначила завуч.

error: Content is protected !!