Скандал з тортом у Харкові: Дзідзьо зустрівся із зацькованою школяркою

Український популярний артист Дзідзьо, який днями розповів, як ледь не “дістав” від мами в аеропорту, зустрівся із школяркою із Харкова, історія якої сколихнула Україну.

Співак підтримав 12-річну дівчинку, яку не пригостили тортом на шкільному святі, бо її батьки не здали гроші у шкільні фонди, йдеться у сюжеті “ТСН“.

Окрім того, що дитині не дали шматочок торту її ще й не відпустили додому, натомість глава батьківського комітету – вона ж викладач інформатики – присоромила Діану перед класом. Коли історія отримала розголос – батьківську трійку розпустили, директорці школи оголосили догану, класного керівника – відсторонили, а учительку інформатики – звільнили.

А школярка, своєю чергою, отримала підтримку не лише пересічних українців, але й зірок вітчизняного шоубізу.

Так, Михайло Хома, більш відомий як Дзідзьо, дізнавшись про історію дівчинки, зустрівся із нею, аби особисто запросити на прем’єрний показ свого нового фільму в Харкові. “Для мене це дуже важливо, взагалі не віриться”, – зізналася Діана.

Дзідзьо також закликав школярів бути добрішими до однолітків та пообіцяв привезти подарунки, якщо діти будуть чесними.

“Я хочу сказати тим хто таке зробив. Люди, відсьогодні Діанка – моя колежанка. І якщо ви будете мати якісь питання, я просто приїду і з’ясую з вами ці питання. Давайте не сваритись, а дружити. Якщо ви будете чесними, я заїду до вас у клас з подарунками і дещо розкажу. Будьте добрішими!”, – заявив артист.

error: Content is protected !!