«Слава Україні!» Захарова обізвала військове вітання «нацистським і огидним»

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова обізвала нове офіційне вітання української армії «Слава Україні! Героям Слава!» «мерзенним», порівнявши його з нацистським.

Про це вона сказала на щотижневому брифінгу. За словами речника МЗС РФ, таким чином українська влада нібито хоче закріпити в підсвідомості громадян країни особистість Степана Бандери і діяльність УПА.

«Як на мене, це мерзенно і огидно. Таким чином українська політична пропаганда намагається закріпити в підсвідомості українців особистість Бандери і діяльність незаконної в Росії організації УПА», — сказала Захарова з затримкою, перекосивши обличчя перед тим, як вимовити повне вітання.

Проте в Києві, на її думку, хочуть «дистанціювати цей лозунг від «незручного» походження.

«Наповнити його новим позитивним змістом, використовуючи нинішній момент, нинішню політичну кон’юнктуру, щоб по всьому світу воно сприймалося виключно як агресивним і максимально співзвучним глобальному порядку денному», — сказала Захарова.

«Коріння гасла — 100% калька з відомого німецького націонал-соціалістичного привітання. Не буду його вимовляти. Це просто бридко і огидно. Крім однакової синтаксичної побудови, наголоси на тих же смислових моментах, це повна копія нацистського аналога», — заявила пропагандистка.

error: Content is protected !!