Сьогодні о 7:00 Росія почала активну фазу у Чорному морі проти України

Сьогодні Чорноморський флот РФ на термін з 07:00 до 20:00 закрив для судноплавства район в північно-західній частині Чорного моря, по суті, заблокувавши рух від мису Тарханкут до дельти Дунаю. Росія намагається заблокувати Одесу з моря. Ця тема тут же отримала розголос в ЗМІ, а заговорили про цю дію з боку ВМФ РФ не тільки як про провокації, а й як про блокаду. Хоча, для мене, в цій акції російських окупантів, немає зовсім нічого несподіваного

Даний фінт з боку РФ є, так би мовити, пробою пера. Такою ж пробою пера, яка мала місце в свій час на Донбасі, коли Кремль поступово і неспішно вводив свої сили на територію України, перевіряючи межі можливого, від первісної перекидання 2-3 вантажівок з найманцями, до колон з десятків танків і інших ББМ.

Примітно, що дана акція була проведена в той самий момент, коли в Чорному морі знаходиться в рамках регулярної місії ракетний есмінець ВМС США USS Carney. Безумовно, можна було б послатися на те, що таким чином Росія намагається привернути до себе увагу американців, напередодні вступу в силу чергового пакета санкцій, але якщо б це був одиничний випадок в регіоні, то можна було б так подумати.

Джерело

error: Content is protected !!