Тарас Чорновіл зробив скандальну заяву про Леді Ю та вибори-2019

Завдяки Юлії Володимирівні ці вибори можуть стати найдорожчими за всю історію України. Ні Лазаренко, ні хтось інший не зможе це «перескочити».

Про це в ефірі програми в ефірі одного з телеканалів заявив політолог Тарас Чорновіл.

Як відомо, ЦВК порахувала витрати на вибори Президента й парламенту в 2019 році.

Повідомляється, що на проведення виборів Президента України з держбюджету планується виділити близько 2,5 мільярда гривень, на проведення виборів народних депутатів України – близько 2 мільярдів, а на проведення виборів депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів із держбюджету планується виділити 247 мільйонів гривень.

Політолог Тарас Чорновіл зауважив, що всі попередні вибори в Україні обходилися державі значно дешевше.

«Те, що я зараз бачу на вулицях, і те, що мені вдалося порахувати, то завдяки Юлії Володимирівні ці вибори можуть стати найдорожчими за всю історію України. Ні Лазаренко, ні хтось інший не зможе це «перескочити», – заявив гість програми.

Тарас Чорновіл зауважив, що ті кошти, які виділятимуть з бюджету на проведення виборів, українцям потім доведеться повертати.

«За гроші, які витрачають на виборах, потім доведеться розраховуватися. Я собі можу тільки уявити, у кого ці гроші беруть. Ті люди не спустять. Але ці гроші йдуть на проведення виборчих процедур, а не на проведення виборчої кампанії. Безперечно, що їх можна було зекономити. Ще в 2012-му році у Верховній Раді хтось про це сказав, то його одразу заклювали і затюкали. А тоді суми були набагато меншими», – підкреслив Чорновіл.

Він додав, що через недовіру суспільства до влади, система виборів в Україні є непрофесійною.

«Навіть більше, ми досі не маємо професійних виборчих комісій. Кандидати ніколи цього не допустять. Вони 10 разів перепродують місця у виборчих комісіях, щоб усіх заплутати. Тому ми і маємо змінювати систему виборів», – підсумував політолог.

Нагадаємо, раніше колишній депутат від Партії Регіонів Тарас Чорновіл заявив, що всі українці, котрі відправляються на заробітки в Російську Федерацію піддаються вербуванню із боку ФСБ РФ.

Чорновіл додав, що в Україні не рідкісні випадки, коли заробітчани після повернення із Росії йшли в СБУ із заявами, що підписували договір про співробітництво із ФСБ, навівши приклад фермерів із Сумської області.

джерело

error: Content is protected !!