Це нардеп що постійно знаходилась на передовій! В нас таких багато?

Маруся Звіробій

РВУТЬ ЧЕРГОВОГО ГЕРОЯ І МНОЖАТЬ В НУЛЬ!

Я знайома з Оксаною Корчинською ДУЖЕ добре. Вона буває настільки різка на поворотах… крок вліво чи крок вправо – розстріл ) В розмові можна досить легко стратить, щось не те скажеш – буксоне одразу ж )) І в неї повноваження нардепа… і вона про це знає ) уявляєте на що вона здатна? Вона шматувала комбригів та міністрів за простих солдатів чи за добровольців. Виносила мозок лікарям, які неякісно лікували бійців, носилась з тими бійцями всю війну як квочка, врятувала СОТНІ життів. І тепер виявляється “вона ніхто”, “вона провокатор”. Це нардеп що ПОСТІЙНО ЗНАХОДИЛАСЬ НА ПЕРЕДОВІЙ!!!! В нас таких багато???

Мого скромного гонору було досить, щоб вибиваючи для бійців якісь намети нещасні та нормальне до них ставлення, отримати натомість ворогів усіх видів погонів… Складно уявити собі кількість ображених Оксаною ))) Такого в армії не вибачають, особливо на тлі того, що до простого солдата мало хто (м’яко кажучи) з його керівництва ставиться нормально. А якщо через нього командирство ще й вигрібатиме від якоїсь жінки… при будь якій найближчій нагоді рватимуть ту Оксану в дрантя. І ось ця нагода прийшла. Разом з командою інформвідділу “Фас”.

Її прибирають з зони ООС досить некрасивими способами. В нас власне всіх неугодних вже поприбирали досить некрасивими способами і я не виключення, знаю про що кажу і надто добре розумію що зараз навколо Оксани відбувається. Скоро вже прийде той час, коли останній майданівець зникне з лав ЗСУ. І ніхто там воду не мутитиме. Тіш да гладь. І лише в Бірюкова буде право карати за пройоби, кого можна, а кого нільзя – карати більше не буде кому. От Корчинська якраз в сортах гівна не розбиралась і розносила за пройоби всіх! без оглядання на те, кого там можна, а кого не можна.

Я, як і багато інших людей, маючи після служби проблеми зі здоров’ям, отримала від неї дуже оперативну допомогу. І кожен боєц, який зіштовхнувся з нею в скрутній ситуації відчув що за тебе повстала стіна! Ким би ти не був в цій обороні, збройніком, добровольцем чи волонтером, за тебе стоїть величезна стіна, тепер ти в надійних руках і будь яку проблему буде вирішено.

Подяка Оксані Корчинській за кожного! І від мене особисто!!! Нехай Бог дасть їй сил і здоров’я а ми з вами маємо дати їй захист! Вона ще багатьох врятує! Не давайте ображати її ім’я, коли зустрінете в інтернеті чи будь де такі обговорення. На 10 відсотків складного характеру Корчинської навішується 90 відсотків перекручування інформації, відвертої брехні і найбридкіших образ. Я знаю що це таке. Своїх ображати не дам! А Оксана всьому нашому народу СВОЯ!

Джерело

error: Content is protected !!