Це повний провал: німецькі ЗМІ опублікували “нищівний компромат” на Путіна. Так ось виявляється ким насправді був глава Кремля

В архіві Міністерства госбезопастності НДР, яке іменувалося як Штазі, було знайдено посвідчення, яке належить нинішньому президенту Росії Володимиру Путіну. Про це повідомляє німецьке видання Bild , передає “Діалог“.

Раніше Тарас Березовець розповів, чому російські олігархи збунтувалися проти Володимира Путіна . Відзначається, даний документ був виданий Путіну в 1985-му, коли той проходив службу в КДБ. Згідно з інформацією видання, документ може означати лише те, що будучи в Німеччині Володимир Путін був співробітником Штазі до 1989 року.

Глава дрезденського архіву Штазі Конрад Фельбер зазначив, що документ був знайдений в архівах відділу “Кадри та підготовка” управління. При цьому глава архіву зазначив, що прізвища Путін немає в документі, який підтверджував видачу посвідчень управління.

Відзначається, що дане посвідчення допомагало співробітникам Штазі вербувати своїх агентів і проходити в різні підрозділи Штазі. Нагадаємо, Путін вів службу в КДБ на території НДР з 1985 по 1990 рр., Після чого повернувся в СРСР. У той час КДБ і Штазі активно співпрацювали.

Складно або практично неможливо спрогнозувати, чи піде лідер Російської Федерації Володимир Путін на спокій в 2024 році після закінчення президентського терміну. Таку точку зору висловила російський політолог Лілія Шевцова.

error: Content is protected !!