Це – Владислав та Інна Грищенко. Позивні Буча і Пума. Їх історія нагадує про давній завіт: «І в горі, і в радості, і в бідності, і в багатстві».

Вони одружились перед його відправленням у Донецький аеропорт. Влад брав у керівництва спеціальний документ, підтвердження того, що він дійсно є бійцем АТО. Цей документ надавав можливість побрались відразу і не чекати місяць після подання заяви. Вони провели у ЗАГСі усього годину і вийшли звідти законними чоловіком та дружиною. Ще півтори години вони пара була удома, в оточенні найближчих родичів. А потім Владу подзвонили з його групи і сказали, що вони рушають у Піски. Десь о другій ночі він вже був на місці. Обвінчалися закохані вже на фронті.

Із самого початку АТО Влад приєднався до Правого Сектору. Там він потрапив до розвідки. Після невдалої операції командира їх групи отримав поранення. На його місце бійці одноголосно обрали Влада.

Інна, спочатку, була відданим і дуже вмілим постачальником. Вона буквально одягала, як групу свого чоловіка, так і інших розвідників ПС. Як волонтер, вона добувала і возила їм якісну форму та надійне спорядження.

До війни Інна працювала у пенітенціарній службі і мала психологічну освіту. Дмитро Ярош особисто попросив її стати психологом у п’ятому батальйоні. Так вона стала працювати з бійцями, які зазнали психологічних травм, проводила тренінги та особисті консультації. Її роботу оцінили настільки високо, що незабаром Інна отримала посаду зам. начальника контррозвідки.

Влад та Інна із своїми підрозділами пересувались по всьому фронту. Подовгу не бачилися. А потім Владові від найвищого керівництва поступила «пропозиція, від якої він не зміг відмовитись». Звучала вона так: «Ну що, будеш із своєю жінкою в одному підрозділі працювати?»

Влад з Інною та ще трьома бійцями увійшли до складу особливої мобільної групи контррозвідки. Чоловік зізнається, що був трохи шокований таким поворотом подій. Але, мабуть, ніщо так не укріплює шлюб, як сумісне проходження крізь вогонь і воду. Рецепт, треба зауважити, далеко не для всіх. Але він діє.

На даний момент Влад та Інна вже закінчили військову службу і зосередились на вихованні дочки. Окрім того, вони стали партнерами по бізнесу. У 2017 році родина Грищенків відкрила у Львові ресторацію під назвою «Патріот».

Із непідробним вогнем в очах Влад розповідає про те, що Інна просто геніально готує! Вона особисто навчала весь персонал їх ресторації, а меню складають неперевершені домашні страви. Мабуть, така відвертість, таке натхнення в його очах і голосі є найкращою рекламою цього закладу. Хоча, це навіть рекламою не можна назвати. Скоріше, чесною рекомендацією.

Джерело

error: Content is protected !!