Ціна ганьби: скільки отримав Козловський за виступ у Москві

Співак намагався зробити так, щоб ніхто не дізнався про його поїздку до країни-агресора

В Україні на одного «запродонця» стало більше. До співачок Світлани Лободи й Ані Лорак, які давно вже прописалися у Росії, приєднався і заслужений артист України Віталій Козловський. Мало того, що він вирішив виступити на концерті у Москві, він ще і вирішив зробити це 9-го травня, у День Перемоги. Мабуть на Батьківщині йому вже нема кого вітати з цим великим святом.

У найсуворішої таємності

Як вдалося з’ясувати Знай.ua, Козловський нікому зі своїх друзів не повідомив про те, що збирається поїхати до Москви 9 травня. Навіть своєї колишньої нареченої Раміні Есхакзай, яка вже кілька місяців живе у столиці РФ, він не сказав про це.

«На 9 травня я була у Києві і про його виступі дізналася з соціальних мереж, – розповіла нам Раміна. – Думала, що це «качка», щоб заговорили про нього. Але потім побачила його пост в Instagram. Про виступ у Москві не знала. Шкода, що не написав, коли був у Москві, я б із задоволенням з ним побачилася».

Дивно, що Віталій не написав своєї колишньої дівчини, по якій дуже страждав після розриву. Все це говорить про те, що він до кінця сподівався, що його поїздка залишиться у таємниці.

Все таємне стає явним

Якби не прийшли на концерт люди у московському районі Солнцево, які стали викладати знімки з українцем, може бути ніхто б про це і не дізнався. Так як сам співак заговорив про це, тільки після того, як у мережі почалося бурхливе обговорення і критика музиканта.

“Ось поясніть мені, як так: людина, якщо так про Козловського можна висловитися, підтримує коллаборантку Штепу, не знає, хто з ким воює, розважає окупантів – заслужений артист України», – також висловила своє обурення і колега Віталіка, співачка Настя Приходько.

Вона навіть запропонувала провести ревізію нагород, тому що не хоче бути в одному «клубі» з Лободою, Лорак або Повалій.

Прощайте, концерти

Самому винуватцеві довелося написати довге виправдання у себе в соціальній мережі. Козловський спробував довести, що в його вчинку немає нічого кримінального.

“Я не заперечую своєї участі у концерті в Москві, присвяченому Дню Перемоги! Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути, і з іншого приводу цього виступу я б собі не дозволив. Переконаний, що ветерани у Москві такі ж, як і у Києві – вони разом пройшли страшну війну, перемогли в ній, заплативши дуже високу ціну, – написав співак. – Я пишаюся званням заслуженого артиста України, і важливою умовою мого виступу в Москві було – щоб саме так мене оголосили. Якою б не була суспільна реакція, це не змінить того факту, що я завжди був патріотом своєї країни і залишаюся їм. А цькування я не боюся».

Настільки жалісливі слова не справили враження на українців і результат поїздки у Москву відразу ж відгукнувся для Козловського – почали скасовуватися його концерти.

Буквально сьогодні був скасований концерт співака у Львові, який повинен був відбутися 18 травня. Під питанням виступ в одному з київських клубів 21 травня, концерт поки не скасований, але в соцмережі люди закликають бойкотувати «запроданця».

В Одесі також планується концерт Козловського 2 червня, але вже зараз усі говорять про те, що йому доведеться тікати з клубу, так само, як колись їхала на катері від незадоволених мешканців Світлана Лобода.

За скільки?

Ми вирішили розібратися, скільки ж грошей міг отримати Віталій Козловський за ті кілька пісень, які заспівав на концерті. Заради якої суми він пожертвував любов’ю своїх фанатів на Батьківщині.

«У Козловського заказник коштує 8 тис. доларів, – розповіла нам одна з близьких подруг і колег Козловського. – Але так як тут він заспівав кілька пісень, я думаю, йому заплатили 2-3 тис. доларів. Або взагалі безкоштовно для радіо відпрацював. Зараз це часто практикують – виступаєш за те, щоб потім твої пісні крутили на радіо».

Поговоривши ще з людьми з цієї сфери, ми також отримали відповідь, що сума, яку міг отримати Козловський за свій виступ у Москві, коливається від двох до трьох тисяч доларів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що рідне місто відріклося від Козловського через його аморальну поведінку.

джерело

error: Content is protected !!