У Кремлі не очікували від України такого повороту: в районі проведення ООС наші військові випробували ракетні комплекси С-300

Прес-центр ООС повідомив, що в районі проведення операції Об’єднаних сил наші військові провели навчання з участю ракетних комплексів С-300. І тепер цю новину запросто можуть прочитати в Кремлі Путін і Шойгу, прочитати і задуматися над підступністю «хунти».

Згадавши при цьому, як напередодні доблесні сирійські ракетники вистрілили з російської установки С-200 по російському літаку Іл-20. Після чого, як всім добре відомо, Кремль в спішному порядку відправив до Сирії комплекси С-300, щоб ізраїльській “воєнщині” стало страшно, і вони перестали б бомбити іранський контингент разом з бойовиками Хезболли.

Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Андрій Капустін передає From-Ua.

Він зазначає, що Ізраїль тоді взагалі не звернув увагу на С-300 і продовжив запускати свої ракети в іранців з Хезболлою як ні в чому не бувало. Тут зовсім інша картинка, тому що і Путін, і Шойгу отримали дзеркальне відображення своїх страшилок.

Причому, на відміну від Ізраїлю, у якого на озброєнні є не тільки F-16, але і F-35, які С-300 в упор не бачать, у Кремля нічого такого немає.

За словами журналіста, що можуть зробити С-300 з російськими літаками Путіну і Шойгу добре відомо. Тим більше, що українські ракетники на відміну від сирійських, толк в цих комплексах знають.

error: Content is protected !!