У Росії вихованців дитячого садка змусили навколішках стояти у снігу на честь 75-річчя битви за Сталінград

У дитячому садку «Лукомор’я» міста Михайлівка Волгоградської області (Росія) вихованців долучили до флешмобу з приводу 75-річчя перемоги Радянського Союзу у Сталінградській битві, яка відзначається 2 лютого, й поставили на коліна в сніг

Світлини дітей, які вишикувалися в цифру «75», було розміщено на сайті адміністрації міського округу Михайлівки і в групі «Команда Михайлівки» у мережі ВКонтакте, інформує FreeNews — Volga.

При цьому співробітники адміністрації зазначили, що окрім дитячого садка «Лукомор’я», дану ініціативу підтримали також 23 школи. На фотографіях із загальноосвітніх установ діти в основному стоять або сидять на стільцях, хоча в альбомі зустрічаються знімки, де учасники, як і в цьому дитсадку, стоять в снігу на колінах.

«Це у них там такий модний флешмоб, організований відділом освіти, — викладання тілами дітей ювілейної дати Сталінградської битви. (…) До речі, вихователі, можливо, й мають рацію у своєму патріотичному пориві, припускаючи, що навичка стояння на колінах може потім стати в нагоді і в дорослому житті», — прокоментував фотографії флешмоба журналіст радіостанції «Ехо Москви» Володимир Варфоломєєв.

error: Content is protected !!