У Зеленського вперше розповіли про нові тарифи для українців: “Нарешті знизять ціни”

У слуги народу заявили, що демонополізація енергетичних ринків — один з пріоритетів

Офіційний представник президента України Володимира Зеленського в уряді Андрій Герус розповів, що запропонує команда слуги народу в якості енергетичних ініціатив.

Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

тарифи

“Ще на зустрічі з єврокомісаром з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоганнесом, Зеленський говорив, що демонополізація енергетичних ринків — один з наших пріоритетів. Відкриття ринку для імпорту електроенергії стимулюватимуть конкуренцію.

Наприклад, електроенергія на біржі в Угорщині сьогодні дешевше, ніж тарифи українських вугільних електростанцій. Якщо відкриємо для них ринок, українські вугільні електростанції в умовах конкуренції знизять ціни”, — розповів він в одному з нещодавніх інтерв’ю.

Тарифи на холодну воду

“Також потрібно скорочувати споживання енергоресурсів. Тарифна проблема через те, що у нас дуже великі втрати тепла в будинках. Тому енергоефективність — ключове питання. Ще одне першочергове питання — збільшення видобутку українського газу.

Якщо “Нафтогаз” не може самостійно наростити видобуток, потрібно залучати іноземних інвесторів. Зі збільшенням видобутку газу ми зможемо відмовитися від дорогого імпортного”, – зазначив Герус.

Джерело

error: Content is protected !!