Україну закликали закрити автобусне сполучення з Росією

Україна має припинити пряме автобусне сполучення з Російською Федерацією.

Про це заявив перший заступник представника президента України в АР Крим Ізет Гданов у Facebook, коментуючи пропозицію Міністерства інфраструктури про припинення прямого залізничного сполучення з РФ.

«Припинення залізничного сполучення з окупантом однозначно правильне рішення Мінінфраструктури, також необхідно невідкладно розглянути припинення автобусного сполучення», — написав він.

Гданов у коментарі «Апостроф» наголосив, що підставою для такої ініціативи стали безпека громадян України та української території, а також «припинення всіх по можливості взаємин і, зокрема, сполучень з агресором».

«Росія захопила частину наших територій, у нас війна. Нічого хорошого від окупанта ми не чекаємо», — заявив він.

«Це додатковий тиск на агресора та ізоляція неадекватного сусіда, який не поважає законні кордони держав. Такі кроки має робити весь цивілізований світ, щоб Росія відчувала наслідки свого міжнародного бандитизму», — додав перший заступник представника президента у Криму.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Міністерство інфраструктури України підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії, включаючи припинення пасажирського залізничного сполучення, через її діяльності в Азовському морі та на окупованих територіях.

Нагадаємо, Росія в Азовському морі змінила модель поведінки — почала затримувати іноземні судна у Керченській протоці. Це, зокрема, впливає на економічну привабливість України.

Російські залізні дороги з 11 грудня 2017 року повністю перевели пасажирські потяги далекого прямування на новий залізничний обхід України.

При цьому в Росії відреагували на можливе закриття Україною залізничного сполучення, назвавши ініціативу українського відомства «брехнею».

error: Content is protected !!