В Конституції записано, газ належить народу! І тут раптом Гройсман каже: «Той газ, що належить народу, буде продаватися по ціні, по якій він продається в Німеччині», — Кармазін

Юрій Кармазін

Злочинність і корупція як соціальні явища тісно перев’язані між собою.

В ст. 13 Конституції записано, що газ належить народу.

Раптом Гройсман бере і каже: «Той газ, що належить народу, буде продаватися по ціні, по якій він продається в Німеччині чи в Голландії».

Це ж маразм, це просто недоліки в освіті.

Але — скільки це коштує кожному громадянину? Це справжня гра на олігархів. Точно так само і з нафтовими родовищами.

Тобто обкрадається український народ. Все йде до того, що хтось комусь десь платить якісь хабарі, — і ніхто нічого не бачить. Ось вам відсутність перевірок.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%.

Про відповідне рішення він оголосив на екстреному засіданні уряду.

Зазначається, що з 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу.

За словами Гройсмана, це було непросте рішення і багато присутніх на засіданні уряду не хотіли би на ньому бути присутніми, але є обставини, які слід враховувати.

«Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах», — сказав прем’єр.

Він наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов’язання щодо вирівнювання ціни на газ було ще у 2008 році.

Гройсман додав, що мова йде про те, що якщо не буде вирішене питання щодо ціни на газ, може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом, що призведе до дефолту в країні.

«Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс», — сказав Гройсман.

Джерело

error: Content is protected !!