Вчинок Усика по відношенню до сина розбурхав соцмережі

Спортсмен виклав фотографію в своєму акаунті в Інстаграм, підпис під якою проголошувала «Тренуй тіло, бережи душу». На фото Олександр та його син йшли до церкви.

Слід уточнити, що Олександр Усик та його дружина Катерина займаються вихованням трьох дітей: синів Кирила і Михайла, а також дочки Єлизавети. Боксер не раз відзначав, що для нього на першому місці стоїть якісна освіта його малюків. Про це пише Знай.ua.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

«Тренируй тело, береги душу»#usyk17 #lomus17 #akblapin #lomachenko #boxing #ukraine #God’sWarrior#Godislife#usykbellew

Публикация от Usyk Aleksandr (@usykaa)

«На даний момент вони навчаються в Україні. Дочка пішла в школу, зараз вона йде в другий клас, син пішов в садок, і ще один син відправиться в садок. Зараз я не думаю з приводу того, щоб відправити їх вчитися кудись в інше місце, крім України. Поки що нічого не розглядав. Вони можуть вирости і сказати: «Тато, ми хочемо поїхати подивитися світ», і я їм відповім: «Щасливої дороги, мої любименькі». Я піду на це, якщо вони захочуть. Для мене важливіше не результати у спорті, а гарна і якісна освіта моїх дітей», – повідомив Олександр.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Олександр Усик здобув звання генія боксу. Таку думку висловив керівник промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хирн. «Усик – це величезне ім’я в боксі, ми зобов’язані показати звичайним фанам, як він хорош. Це просто зробити. На його рахунку 15 професійних боїв, він абсолютний чемпіон у нього феноменальна любительська кар’єра, він здобув перемогу над Джо Джойсом, він олімпійський чемпіон, чемпіон світу. Він усього досяг – він геній», – зазначив він.

error: Content is protected !!