Вибори-2019 стануть рекордними через Зеленського: “Ми повинні зробити це разом!”

Передвиборна команда Володимира Зеленського повідомила, скільки українців збирається взяти участь у голосуванні на виборах президента країни

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook “Команда Зеленського”.

“Ми повинні збільшити цю статистику разом. Приєднуйся до Зе! Команді”, – з таким повідомленням звернулися до прихильників команда Володимира Зеленського.

У коментарях частина підписників підтримала кандидата Зеленського взяти участь у виборах Президента України.

“Через Зеленського ці вибори можуть стати рекордними за явку виборців на дільниці”, “Якщо переможе Володимир Олександрович, я почну вірити в те, що результати виборів у нас в країні більше не замовляються і більше не малюються ЦВК в кулуарах”, “Треба розвивати роботу серед простих людей. Інтернет сила велика, але на жаль в нашій країні не дуже багато хто користується, тим більше не сидять в соц.сетях. Тому як наші люди до цих пір вірять тв і газетам. А потім розповідають, що якщо йти то без толку так як все одно зроблять так як треба можновладцям “, – прокоментуровали статистику користувачі соцмережі.

Раніше народний депутат України Сергій Лещенко від фракції БПП заявив, що існує серйозний ризик, що Ігор Коломойський зможе впливати на Володимира Зеленського як політика.

Гість програми зазначив, що нині шоумен Володимир Зеленський використовує ресурс олігарха Ігоря Коломойського, а той сподівається згодом через Зеленського впливати на політику. У той же час, «проектом Коломойського» Володимира Зеленського нардеп не вважає.

«Але ж він не став« проектом Коломойського »з першого дня, тому що він створював свій продукт, який свого часу Коломойський купив, бо той приносив рейтинг», – зазначив Сергій Лещенко. Що ж до впливу олігарха на гумористичний продукт, над яким працює Володимира Зеленського та його команда, Сергій Лещенко зазначив, що співпраця є очевидною, і її ніхто не приховує, до Коломойського гумористи відносяться більш лояльно.

Джерело

error: Content is protected !!