Вибухи на складі боєприпасів “ЛНР” під Жолобком: шість 200 — их, чотири знищені БМП, – “ІС”

В окупаційних військах на Луганщині (так званий “2-й армійський корпус ЛНР”) триває розслідування у зв’язку з вибухами на складі боєприпасів у районі населеного пункту Жолобок, що відбулися 14 серпня.

Як передає “Новинарня“, про це йдеться у зведенні групи “Інформаційний спротив” від 17 серпня.

Зазначається, що внаслідок вибухів шість окупантів загинули, не менше десяти були поранені, знищено чотири БМП й вантажівку.

“У штабі 2 АК заявляють про роботу українських мінометників, в середовищі бойовиків говорять про недотримання заходів безпеки на тлі розпивання самими окупантами на складі спиртних напоїв”, – сказано у зведенні “ІС”.

“Однак російські «радники» при штабі 2 АК, які беруть участь у розслідуванні події, заявили про «навмисний характер» вибуху і розглядають питання причетності до організації даного НП місцевого комбрига (позивний «Джафар»). При цьому російські офіцери заявляють, що раніше у даного комбрига при перевірках були виявлені серйозні недостачі палива і боєприпасів, у зв’язку з чим, на їхню думку, він і міг організувати вибухи для приховування повного масштабу розкрадених матеріально-технічних засобів”, – ідеться в звіті, який поширив координатор “ІС” нардеп Дмитро Тимчук.

error: Content is protected !!