Винні повинні бути покарані, адже завтра на моєму місці може опинитись будь-хто з нас (відео)

Victor Kylymar

Сьогодні о 12 годині дня автомобіль в якому я їхав було зупинено на виїзді з Києва на вулиці Богатирській працівниками поліції.

Один з поліцейських був характерному для беркутівців малиновому береті. На шивроні у нього було написано “поліція спеціального призначення”, це саме той підрозділ в якому продовжуть працювати колишні беркутівці. В другого поліцейського виявився цілком стертий номер на житоні.

Причиною зупинки було названо “антитерористичні заходи”. Водій показав водійське посвідчення, посвідчення журналіста та інші документи на автомобіль. Поліцейський звернувся з вимогою відкрити багажник для огляду.

Одночасно інший поліцейський звернувся до мене з вимогою вийти з автомобіля. Наступною його вимогою стало вивернути все з кишень і сумки, почав лізти до моїх кишень та сумки. Я відповів, що ця вимога є незаконною, бо фактично є обшуком, а не поверхневим оглядом, на який має повне право поліцейський. Поліцейський відповів що він може зробити обшук і що я зараз буду лежати “мордою на асфальті”, я відповів що для обшуку є спеціальні підстави і окрема процедура, якщо вона буде дотримана, то жодного спротиву я чинити не буду. Окрім підвищення голосу він дістав кайданки і почав погрожувати затриманням. Я наголосив на окремих підставах і процедурі затримання. Зрештою я погодився вивернути все з кишень і дістати все з сумки, ще раз наголосивши, що це є порушенням закону.

Після того як я виконав усі незаконні вимоги поліцейських, запаковуючи речі в рюкзак поліцейські розіграли сценку в якій я ніби назвав їх “сволочами”, хоча я абсолютно нічого в цей час не казав. Після цього вони мене заламали і віднесли до КПП. На першому поверсі КПП один поліцейський мене притиснув до стіни, інший дістав шокер. Окрім безлічі лайливих слів вони сказали, що “таких умніків як ти треба винищувати”. Одночасно вони тріщали шокером близько біля обличчя і тричі замахувалися склавши руку в кулак з метою вдарити по обличчю, в останній момент промахуючись.

Жодного процесуального документу щодо мене складено не було і мене виштовхнули з КПП.

В машині я помітив, що на руках у мене подряпини та синці і з однієї рани тече кров. Також при затриманні у мене відлетів годинник, який так і не повернули.

На гарячу лінію ДВБ подзвонив, заяву про злочин в прокуратуру написав.

Прошу поширити інформацію, щоб винні були покарані, адже завтра на моєму місці може опинитись будь-хто з нас.

1

2

3

4

error: Content is protected !!