Волонтер розправилася зі злодієм, що вкрав всі гроші для фронту: «за своїх хлопців і завалити можу»

Волонтер розповіла про крадіжку всіх грошей для фронту

Волонтер з Херсона розповіла про пограбування напередодні поїздки на передову до бійців в зону Операції Об’єднаних Сил.

Херсонський волонтер Наталя Бреус на своїй сторінці в Facebook розповіла про те, як її пограбували якраз напередодні чергової поїздки на фронт. Сталося це в День Святого Миколая 19 грудня.

«Майже ніч на дворі, 22.00, але ще на роботі… порожній офіс, порожня темна вулиця, збираюся закриватися і їхати додому… На секунду заходжу в іншу кімнату і чую хлопок двері, тут же вилітаю і розумію: компа немає на столі, сумки немає (а в ній 17000 грн, і найстрашніше волонтерських – це залишалися гроші, на які потрібно було ще зробити останні закупівлі», – написала в соціальній мережі волонтер.

За її словами, вона просто вилетіла на вулицю і відразу побачила спину злодія, який тікав щодуху . Той прагнув швидше сховатися за рогом, де можна було загубитися, забігши в прохідні двори.

«Розумом розумію, що дурепа-дурепою, куди тебе несе, а мозок думає тільки про одне – загублю ці гроші, хлопці залишаться без коліс і генератора. Спасибі, почувши мої крики з погрозами вбити худобу, з’явився з-за рогу молодий хлопець і допоміг мені в гонитві. Одним словом, наздогнала, завалила, відлупцювала, забрала все вкрадене, і в офіс назад до себе притягла цього красеня», – поділилася жінка.

В офісі на світлі вона розглянула себе – на лобі гематома і розсічене очками перенісся. У її «візаві» – роздряпане обличчя і розірване вухо.

Наталя розповіла:

«Запитую придурка:

– на кой … ти це зробив? Ти розумієш, що за ці волонтерські гроші я б тебе вбила просто?

– жерти хотів. ви так билися за цю сумку, як за життя, що я думав реально вб’єте…

Придурок, він ще сумнівався!!!»

Волонтер зізналася, що дала злодюжці 200 грн на їжу і строго-настрого сказала обходити це приміщення десятою дорогою. Мабуть, здивований добротою і щедрістю жінки і радіючи з того, що його не здали в поліцію, злодій допоміг їй укласти в машину сумки.

Джерело

error: Content is protected !!