“Я не хочу бути героєм України”! Тернопільські добровольці віддали нагороди, які їм вручав Порошенко!

Нагороди від олігарха Порошенка вирішили віддати тернопільські добровольці, громадські активісти після подій під Верховною радою 3 березня. Мирну акцію у обладміністрації вони провели у середу, 7 березня.

Таким чином вони красномовно висловлюють підтримку тим бійцям, які постраждали під час розгону наметового містечка у Києві.

“Наших захисників, які чотири роки обороняли нашурідну землю, жорстоко побили, кинули на коліна, заставляли їсти сніг, просякнутий кров’ю,” – каже керівник волонтерської групи “Схід та Захід єдині назавжди” Василь Конько. – Тому ми – бійці, добровольці, громадські активісти вирішили здати свої нагороди від гаранта його представнику в Тернопільській області голові ОДА Степану Барні. Як каже голова тернопільської міської організації ветеранів АТО Дмитро Гайтко, уже вкотре людей побили невідомі працівники поліції, які були в балаклавах, без жетонів, нумерації на шоломах.

“Тобто це організоване озброєне злочинне угрупування, яке порушує Закони України, – каже пан Гайтко. – Якщо міністр і гарант ніяк на це не реагують, то ми протестуємо таким чином – здаємо всі нагороди з підписом нашого гаранта Конституції. Він не гарантує захисту Конституції, дозволяє злочини проти тих, хто не словом, а ділом захищає її.”

Оксана Матвейчук

Джерело

 

error: Content is protected !!