Як насправді живе «щаслива» пенсіонерка з агітаційного ролика Порошенка? (відео)

Агітаційний відеоролик президента «Йдемо вперед. Петро Порошенко», який розповідає про останні політичні й економічні досягнення глави держави, викликав чимало суперечок і обговорень.

Журналісти вирішили з’ясувати, як насправді живеться «щасливій» пенсіонерці з рекламного ролика. У лютому на екранах українських телеканалів показали агітаційний відеоролик, в якому українці розповідали, як розвивається і «крокує вперед» Україна і як легше стало жити простим українцям.

Журналісти в сюжеті «ТСН» показали, як насправді живе пенсіонерка — героїня агітаційного ролика, повідомляє Час Пік. Виявилося, що життя її не таке радісне, як могло здатися при перегляді ролика… Раїса Кузьменко отримує пенсію 1900 грн, з яких 1500 грн змушена віддавати за «комуналку».

У холодильнику у пенсіонерки тільки молоко і консервація, про м’ясо і фрукти доводиться тільки мріяти. Щоб купити необхідні ліки, гроші доводиться позичати. Знімаючись в рекламі, жінка сподівалася на істотне підвищення пенсії, однак зізнається, що і далі доводиться економити і відмовляти собі у всьому: «Я хорошого нічого не відчула…».

У Пенсійному фонді зазначили, що після збільшення розміру пенсії вона отримує вищу за прожитковий мінімум. А в грудні їй додадуть 9,90 грн (!) за 13 років роботи понад необхідного стажу.

Поява відеоролика вже викликало справжній скандал.

Відома співачка Анастасія Приходько заявила, що знімалася для соціального проекту, а з подивом виявила себе в агітаційному відео президента «Йдемо вперед. Петро Порошенко». Приходько заявила, що буде домагатися справедливості і захищати свою честь і гідність.

Варто відзначити, що після скандалу, що розгорівся, ролик «підправили» і в ньому вже не виявилося кадрів зі співачкою.

error: Content is protected !!